Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Active Filters: Clear Filters

Gaziki nasączone alkoholem

Dezynfekcja jest bardzo ważna podczas pracy w wielu branżach, takich jak medycyna, kosmetologia, lecz także w zawodach, takich jak piercer, czy tatuażysta. Podczas wykonywania zabiegów medycznych, takich jak podawanie leków za pomocą strzykawki z igłą, szczepienia ochronne, drobne zabiegi, czy pobieranie krwi, konieczne jest odpowiednie zdezynfekowanie skóry, w celu zapobiegnięcia przedostawaniu się drobnoustrojów chorobotwórczych z jej powierzchni do jej głębszych warstw lub do krwiobiegu. Podobnie jest w przypadku zabiegów kosmetologicznych, które wymagają naruszenia ciągłości naskórka, a także podczas wykonywania tatuaży czy piercingu. W każdym z tych przypadków powinna być zachowana maksymalna higiena, aby zapobiec zakażeniu rany. Do szybkiej dezynfekcji skóry doskonale sprawdzają się gaziki do dezynfekcji nasączone alkoholem.

Gaziki są nasączone alkoholem izopropylowym, który wykazuje szerokie spektrum działania bakteriobójczego oraz grzybobójczego. Dzięki ich zastosowaniu można zapobiec przenoszeniu się bakterii z powierzchni skóry do wnętrza naszego ustroju. Jest to szczególnie istotne podczas pobierania krwi, gdy bakterie mogą szybko przedostać się wprost do układu krwionośnego.

Takie gaziki można stosować także do dezynfekcji niewielkich powierzchni użytkowych. Takie gaziki są zapakowane w indywidualne saszetki, dzięki czemu można mieć pewność, że każdy z nich będzie dobrze nasączony biobójczym alkoholem izopropylowym. Gaziki do dezynfekcji nasączone alkoholem są stosowane nie tylko w medycynie, czy kosmetologii. Doskonale sprawdzają się one także na przykład w pielęgnacji pępka u niemowląt lub częściowo wygojonego przekłucia ucha.

Doskonałej jakości gaziki nasączone alkoholem zapakowane pojedynczo znajdziesz w sklepie internetowym ComboMedical. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zamówień na gaziki do dezynfekcji nasączone alkoholem.