Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Active Filters: Clear Filters

Środki do dezynfekcji powierzchni

Utrzymanie nienagannej czystości powierzchni jest bardzo istotne, szczególnie w okresie pandemii. Regularna dezynfekcja powinna być przeprowadzana nie tylko w placówkach medycznych, lecz również w lokalach gastronomicznych, miejscach często odwiedzanych przez dużą ilość ludzi, takich jak galerie handlowe, toalety publiczne, urzędy, czy szkoły. Regularna dezynfekcja powierzchni znacznie minimalizuje ryzyko przenoszenia się bakterii, wirusów oraz grzybów, które mogą powodować zakażenia i choroby. Doskonale w tej roli sprawdza się płyn do dezynfekcji powierzchni.

Doskonałym sposobem na pozbycie się drobnoustrojów oraz zanieczyszczeń z często użytkowanych miejsc są środki do dezynfekcji powierzchni. Jest to bardzo łatwy sposób na utrzymanie czystości klamek, blatów, stołów, poręczy, krzeseł, włączników światła i wielu innych. Płyn do dezynfekcji powierzchni jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy spryskać nim dowolną powierzchnię, odczekać kilkanaście sekund, a następnie przetrzeć papierowym ręcznikiem. W ten sposób znacząco zminimalizowane zostaje ryzyko roznoszenia się szkodliwych drobnoustrojów, które mogą powodować różnego rodzaju choroby.

Dokładne oczyszczanie jest bardzo istotne w przypadku szpitali, przychodni, jak również aptek. Są to bowiem miejsca, w których na co dzień pojawia się wiele osób chorych, które mogą być źródłem chorobotwórczych bakterii i zarazków. Szczególną uwagę należy przyłożyć także do dezynfekcji miejsc, takich jak sale operacyjne, gabinety stomatologiczne, czy salony tatuażu. W takich miejscach może dochodzić do naruszenia ciągłości naskórka, przez co może dochodzić do przenoszenia się bardzo szkodliwych patogenów, takich jak wirus zapalenia wątroby, wirus HIV i inne.

Jak widać, płyn do dezynfekcji powierzchni powinien być obowiązkowym elementem wyposażenia wielu miejsc. Różne rodzaje środka, jakim jest płyn do dezynfekcji powierzchni, możesz zakupić w naszym sklepie internetowym ComboMedical. W naszej ofercie znajdziesz płyny do dezynfekcji powierzchni od renomowanych producentów o wysokiej skuteczności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz składania zamówień na płyn do dezynfekcji powierzchni w naszym sklepie internetowym ComboMedical.