Rękawiczki winylowe – informacje

Rękawiczki to jeden z podstawowych środków ochrony indywidualnej używany przez pracowników wielu sektorów gospodarki. Jednym z najbardziej popularnych rodzajów rękawiczek tuż obok rękawiczek lateksowych i nitrylowych są rękawiczki winylowe. Są one szczególnie polecane osobom, które w swojej pracy mają kontakt z substancjami drażniącymi dla skóry. Rękawiczki winylowe są często wybierane przez osoby pracujące przy maszynach przemysłowych, w gastronomii, a także w przemyśle spożywczym.

Rękawiczki winylowe dzięki zawartości w swoim składzie plastyfikowanego PCV cechują się niezwykłą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne, takie jak temperatura oraz różnego rodzaju substancje zawierającą w swoim składzie oleje różnego pochodzenia, rozpuszczalniki wykorzystywane do czyszczenia oraz smary. Będą one także stanowiły wyśmienitą ochronę przed materiałem septycznym, wirusami oraz bakteriami. Rękawiczki winylowe zapewniają komfort użytkowania przez wiele godzin oraz pełną ochronę skóry dłoni. Dzięki ich zastosowaniu można bez obaw wykonywać wszelkie czynności zawodowe bez obawy o pęknięcie czy przetarcie rękawiczki.

Rękawiczki winylowe oferowane w naszym sklepie internetowym ComboMedical występują w różnych kolorach o pełnym kryciu oraz w pełnym zakresie rozmiarów. Należy odpowiednio dobrać rozmiar do swoich dłoni, ponieważ niedopasowane rękawiczki mogą obniżać komfort pracy i być bardziej podatne na zniszczenia. Rozmiar XS jest przeznaczony dla dzieci i osób o bardzo drobnych dłoniach, natomiast rozmiary L, XL zostały zaprojektowane tak, aby odpowiednio chronić większe dłonie. Nie zawierają one środka pudrującego ani lateksu.

W sklepie internetowym ComboMedical oprócz rękawiczek winylowych znajdziesz także doskonałej jakości rękawiczki lateksowe oraz nitrylowe. Oferujemy także szeroką gamę innych środków ochrony indywidualnej, takich jak przyłbice ochronne oraz maseczki. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem w sklepie internetowym ComboMedical.

Dowiedz się więcej o innych rękawiczkach:

Rękawiczki nitrylowe

Rękawiczki lateksowe

CLOSE
Add to cart