Rękawiczki lateksowe – co warto wiedzieć?

Ochrona osobista jest bardzo istotna w obecnych czasach. Środki ochrony osobistej takie jak rękawiczki lateksowe stosuje się w wielu bardzo różnych sektorach gospodarki. Są one wykorzystywane nie tylko w różnego rodzaju gabinetach kosmetycznych i lekarskich, lecz także w sklepach, magazynach, restauracjach, czy innych firmach, których pracownicy mają ciągły kontakt z żywnością, zanieczyszczeniami, pacjentami, czy niepożądanymi substancjami.

Nasze rękawiczki spełniają doskonale swoją funkcję ochronną i mogą być używane w celach diagnostycznych. Cechują się one wysokim komfortem użytkowania oraz niebywałą wytrzymałością. Są to rękawiczki lateksowe jednorazowego użytku, które wyróżniają się spośród innych dużą elastycznością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nie są one podatne na pękanie podczas zakładania czy przetarcia w trakcie użytkowania. Doskonale chronią skórę dłoni przed kontaktem ze szkodliwymi substancjami, zanieczyszczeniami oraz wirusami i bakteriami. Noszenie rękawiczek lateksowych znacząco minimalizuje także ryzyko naruszenia ciągłości naskórka poprzez powstawania uszkodzeń takich jak otarcia, czy przecięcia.

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór rękawiczek lateksowych, a także nitrylowych oraz winylowych. Szeroki wybór materiałów, z których wykonywane są rękawiczki oraz pełen wybór rozmiarów sprawia, że każdy z pewnością znajdzie odpowiedni produkt dla swoich potrzeb. Rękawiczki lateksowe występują w rozmiarach XS do XL. Dodatkowo ich rozciągliwość zapewnia odpowiednie dopasowanie do każdej dłoni. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem rękawiczek lateksowych w naszym sklepie internetowym Combo Medical. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi produktami z kategorii środków ochrony indywidualnej, takich jak maseczki, czy przyłbice ochronne.

Dowiedz się więcej o innych typach rękawiczek – Rękawiczki nitrylowe, Rękawiczki winylowe.

Tutaj kupisz rękawiczki lateksowe – rękawiczki lateksowe sklep.

CLOSE
Add to cart