Przyłbice ochronne. Dlaczego warto?

Wraz z pojawieniem się koronawirusa w Polsce, Europie i na innych kontynentach zaraz obok masek ochronnych, zaczęły być popularne przyłbice medyczne. Nic dziwnego, stanowią ochronę przed przedostaniem się wirusa do organizmu przez nos, oczy lub usta. Wykonane zazwyczaj z lekkich materiałów o wysokiej transparentności, zapewniają dobrą widoczność i komfort noszenia. Jest skutecznym środkiem zwiększającym bezpieczeństwo w miejscach publicznych, np. podczas robienia zakupów, a także umożliwia zminimalizowanie ryzyka zarażeniem się wirusem w miejscach, w których pracownik ma kontakt z klientem lub lekarz z pacjentem np. salon kosmetyczny, gabinet stomatologiczny, sklep spożywczy.

Największe zalety stosowania przyłbicy

Przyłbica ochronna może być wykorzystywana jako alternatywa dla maseczki ochronnej na ulicy, zakupach, w budynkach użyteczności publicznej, pracy i w innych miejscach. Powstrzymuje rozprzestrzenianie się bakterii i groźnych dla zdrowia wirusów. Jakie są jej inne największe zalety? Przede wszystkim: stanowi skuteczną ochronę ust, oczu i nosa, zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, jest bardzo wygodna i nie podrażnia skóry, można użytkować ją wielokrotnie, jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości (można czyścić ją za pomocą środka dezynfekującego), nie ogranicza ruchów, gwarantuje pełny i bezproblemowy oddech, ma pasek regulacyjny (łatwo dopasować ją do rozmiaru głowy), ochrania twarz przed dotykaniem, nie uciska  głowy.

Zastosowanie

Przyłbice ochronne chętnie wykorzystywane są w:

  • Sklepach (spożywczych, odzieżowych, obuwniczych, budowlanych, rowerowych i wielu innych),
  • Przychodniach, gabinetach stomatologicznych, szpitalach,
  • Laboratoriach,
  • Gabinetach kosmetycznych, odnowy, punktach SPA,
  • Restauracjach,
  • Transporcie publicznym,
  • W zakładach pracy,
  • Budynkach użyteczności publicznej,
  • Miejscach publicznych.

Przyłbica ochronna od Combo Medical

Szukasz wysokiej jakości przyłbicy ochronnej z regulowanym zapięciem? Chcesz skutecznie ochronić się przed groźnym koronawirusem? Postaw na przyłbice medyczne, które w swojej ofercie ma Combo Medical! Funkcjonalny środek ochrony osobistej idealnie dopasujesz do rozmiaru swojej głowy! Przyłbica jest łatwa w montażu i zastosowaniu, dzięki solidnemu zapięciu na klipsy. Do zestawu dołączona jest miękka i komfortowa pianka, która zapewnia najwyższy poziom wygody nawet podczas wielogodzinnej pracy. W opakowaniu znajdziesz: ochronną przyłbicę z plastiku PET 0,4 mm, pasek regulujący z plastiku PET 0,4 mm, wkładkę z gąbki poliuretanowej, zapięcie (wielokrotnego użytku).

Dowiedz się więcej na temat oferty: https://combomedical.pl/produkt/przylbica-ochronna/

CLOSE
Add to cart