Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Active Filters: Clear Filters

Podkłady higieniczne na łóżko

W miejscach, takich jak szpitale, domy opieki, czy hospicja konieczne jest szczególne zwracanie uwagi na higienę. Przebywają tam bowiem osoby, które ze względu na swój stan zdrowia mogą być bardziej podatne na wszelkiego rodzaju zakażenia. Z tego powodu istotna jest szczególna dbałość o czystość w miejscach, takich jak łóżka, materace, fotele czy wózki inwalidzkie. W tym celu doskonale sprawdzają się podkłady chłonne na łóżko. Takie podkłady charakteryzują się wysoką chłonnością oraz zapobieganiem przeciekaniu, dzięki czemu są one bardzo przydatne w wielu sytuacjach.

Podkłady na łóżko o właściwościach chłonących przydadzą się podczas opieki nad osobami z problemami urologicznymi, takimi jak na przykład nietrzymanie moczu. Mogą one stanowić doskonałą ochronę łóżka u pacjentów leżących oraz niepełnosprawnych. Stosowanie podkładów chłonnych na łóżko jest często także polecane dla leżących kobiet w trakcie połogu, ponieważ znacznie ułatwiają one utrzymanie prawidłowej higieny. Podkłady chłonne na łóżko mogą okazać się przydatne także podczas przewijania dzieci. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ taki podkład można zabrać ze sobą i użyć go np. jeśli konieczne jest przewinięcie dziecka w samochodzie lub publicznej toalecie. Według przeprowadzonych badań, podkłady chłonne na łóżko zapobiegają także powstawaniu ran odleżynowych.

Podkłady chłonne na łóżko są wykonane z wysoce chłonnego materiału. Jest on jednocześnie bardzo delikatny i przyjemny w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia ani nie uczula. Od spodu podkłady pokryte są warstwą folii, która zatrzymuje zabrudzenia wewnątrz podkładu i zapobiega ich przesiąkaniu.

Doskonałej jakości podkłady higieniczne możesz zakupić w sklepie internetowym ComboMedical. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej combomedical.pl i zapoznania się z naszą szeroką gamą produktów.