Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Active Filters: Clear Filters

Podkłady chłonne dla dorosłych

Podczas opieki nad osobami w podeszłym wieku, osobami po operacjach, niepełnosprawnymi oraz innymi pacjentami z problemami z nietrzymaniem moczu, bardzo istotne jest zachowanie odpowiedniej higieny w miejscu ich przebywania. Szczególną uwagę należy przyłożyć do zachowania nienagannej czystości materacy, łóżek, foteli lub wózków inwalidzkich, na których przebywają takie osoby. Zapobiegnie to namnażaniu się bakterii w tych miejscach. Namnażające się bakterie mogą powodować nieprzyjemny zapach oraz wywoływać różnego rodzaju zakażenia i choroby. Z tego powodu warto podczas pracy z takimi osobami stosować podkłady higieniczne dla dorosłych.

Podkłady chłonne dla dorosłych są produkowane w postaci kwadratowych lub prostokątnych mat, które można rozłożyć na łóżku lub fotelu, na którym odpoczywa chory. Takie podkłady mają zazwyczaj kilka warstw chłonnych, które mają za zadanie pochłaniać różnego rodzaju wydzieliny, krew, mocz lub inne płyny fizjologiczne i zabrudzenia. Są również nieprzemakalne dzięki zastosowaniu na ich spodzie warstwy nieprzepuszczalnego materiału, takiego jak np. folia. Zapewnia to pozostawanie wszystkich zabrudzeń i płynów wewnątrz maty, dzięki czemu stanowi ona świetną ochronę dla łóżka.

Podkłady higieniczne dla dorosłych mogą być stosowane nie tylko w szpitalach i placówkach opieki zdrowotnej. Ich stosowanie zalecane jest osobom z problemami urologicznymi oraz kobietom w połogu także w domu, ponieważ znacznie ułatwiają utrzymanie odpowiedniej higieny.

W sklepie internetowym ComboMedical znajdziesz doskonałej jakości podkłady chłonne dla dorosłych. Oferujemy podkłady higieniczne dla dorosłych w wielu rozmiarach, dzięki czemu każdy może dopasować podkład idealny do swoich potrzeb i wymagań. Nasze podkłady higieniczne dla dorosłych zostały wykonane z wyjątkowo przyjemnego w dotyku materiału, dzięki czemu nie powodują dyskomfortu ani powstawania podrażnień. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego ComboMedical.