Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Active Filters: Clear Filters

Jednorazowe podkłady na łóżko

Podkłady na łóżko jednorazowe są coraz częściej stosowane nie tylko w branży medycznej, lecz także w gabinetach kosmetologicznych oraz w salonach tatuażu. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pomaga w zachowaniu nienagannej higieny w miejscu przebywania pacjenta oraz podczas pracy. Stosowanie środków ochrony może również znacznie przyspieszyć i ułatwić pracę, ponieważ takie podkłady chronią łóżka przed zabrudzeniami i bardzo łatwo i szybko można je wymienić bez konieczności kompleksowego czyszczenia całego łóżka lub materaca.

Podkłady na łóżko są chętnie stosowane w szpitalach, na przykład podczas operacji, odbierania porodów, a także jako ochrona łóżka dla pacjentów leżących z problemami urologicznymi, takimi jak np. nietrzymanie moczu. Takie podkłady jednorazowe sprawdzą się także doskonale jako ochrona łóżek w hospicjach, czy domach opieki lub podczas zajmowania się osobami w podeszłym wieku, które mogą mieć problem z nietrzymaniem moczu. Najnowsze badania pokazują także, że stosowanie podkładów znacząco obniża ryzyko powstawania odleżyn. Z tego powodu są one coraz częściej stosowane.

Ochrona łóżka w postaci podkładów przyda się także pacjentom po operacjach, kobietom w połogu lub podczas przewijania niemowląt. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ podkłady na łóżko jednorazowe można zabrać ze sobą wszędzie, co pomaga w utrzymaniu higieny np. podczas przewijania dziecka w samochodzie lub toalecie publicznej.

Różnego rodzaju podkłady na łóżko znajdziesz w naszym sklepie internetowym ComboMedical. Oferujemy szeroki wybór w różnych rozmiarach i o różnych właściwościach chłonnych, dzięki czemu z łatwością dobierzesz produkty, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Zachęcamy do składania zamówień na podkłady na łóżko jednorazowe w naszym sklepie internetowym ComboMedical.