Active Filters: Clear Filters

Rękawice medyczne nitrylowe

Rękawice medyczne pozwalają na pełną ochronę dłoni podczas wykonywania czynności diagnostycznych, laboratoryjnych oraz pracy z pacjentami. Przeznaczone są do badań wykonywanych w gabinetach lekarskich, do pracy w laboratoriach chemicznych i analitycznych, podczas badań w pracowniach endoskopowych. Są także stosowane w opiece pielęgniarskiej, a także podczas pracy z materiałem skażonym.

Oferowane w naszym sklepie rękawiczki są zgodne z wytycznymi Dir. 93/42/EEC, EN 455. PPE 89/686/EEC, EN 420. Nasze rękawice medyczne wymagają wszelkie wymagane atesty oraz stanowią jednocześnie produkt medyczny klasy I. Rękawiczki nitrylowe medyczne, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, charakteryzują się dużą wytrzymałością, elastycznością i odpornością na zniszczenia mechaniczne, temperaturę oraz różne substancje, takie jak rozpuszczalniki, oleje oraz smary. Posiadamy bardzo rozciągliwe rękawiczki lateksowe oraz dopasowane do dłoni rękawiczki medyczne nitrylowe i winylowe. W naszym asortymencie znajdziesz rękawice medyczne pudrowane i niepudrowane. W ComboMedical oferujemy jedynie rękawiczki renomowanych producentów, takich jak: Sempercare, Bingold, Meditrade, Eco-Plus, Agenturen.

Oferowane u nas rękawiczki medyczne występują w wielu w pełni kryjących kolorach oraz w pełnym zakresie rozmiarów od XS do XL. Dzięki temu każdy będzie mógł dopasować odpowiednie rękawiczki medyczne do swoich dłoni, wykonywanych przez siebie czynności oraz do własnych upodobań i gustu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego ComboMedical i zapoznania się z pełnym asortymentem rękawiczek medycznych jednorazowych. Oprócz rękawiczek medycznych oferujemy także szeroką gamę innych środków ochrony indywidualnej, takich jak maseczki ochronne i przyłbice ochronne. W naszym sklepie znajdziesz również wysokiej jakości środki dezynfekujące. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego ComboMedical.