Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Active Filters: Clear Filters

Rękawice bezpudrowe

Rękawiczki stanowią doskonałe zabezpieczenie dla skóry dłoni przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami, substancjami czy uszkodzeniem mechanicznym skóry. Z tego powodu są one coraz chętniej wykorzystywane nie tylko w branży medycznej, ale także w salonach kosmetycznych, fryzjerskich, branży gastronomicznej czy hotelarskiej. Na rynku występuje wiele rodzajów rękawiczek, co często sprawia, że trudno jest zdecydować które rękawiczki będą najlepsze w danej sytuacji – warto sprawdzić, czy rękawiczki bezpudrowe nie będą najlepszym rozwiązaniem.

Jednymi z najbardziej popularnych na rynku rękawiczek są rękawiczki bezpudrowe. Nie zawierają one wewnątrz specjalnej warstwy pudru, która ma pomagać w szybkim zakładaniu i ściąganiu rękawiczek, jednak może pozostawiać na rękach osad niepożądany w niektórych branżach, takich jak np. branża gastronomiczna czy medyczna. Jeśli nie chcesz, aby po ściągnięciu rękawiczek pozostawały na rękach żadne resztki pudru, najlepiej wybierz rękawiczki bezpudrowe.

Rękawiczki bez pudrowania mogą być wykonane z lateksu, nitrylu bądź winylu. Są one wykonywane z odpowiednich materiałów, które mimo braku pudrowania wewnątrz zapewniają łatwe ściąganie i zakładanie rękawiczek oraz wysoki komfort pracy przez wiele godzin. Rękawiczki bezpudrowe zapewniają pewny chwyt przedmiotów, doskonałe dopasowanie do dłoni oraz dużą wygodę. Nasze rękawiczki są wykonywane z elastycznego materiału, dzięki czemu nie są podatne na pęknięcia podczas zakładania. Rękawiczki zapewniają wysoką ochronę, ponieważ są niezwykle wytrzymałe na przecięcia oraz przetarcia.

W ComboMedical znajdziesz szeroką gamę rękawiczek bezpudrowych w wielu kolorach oraz rozmiarach. Nasz sklep internetowy ComboMedical oferuje rękawiczki z odpowiednimi atestami, które są produktami medycznymi klasy I, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w każdej branży. Jeśli planujesz złożyć zamówienie na rękawiczki bezpudrowe, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego ComboMedical.