Active Filters: Clear Filters

Rękawiczki dla lekarzy

W branży medycznej rękawiczki ochronne i diagnostyczne funkcjonują już od bardzo dawna. Są one używane podczas wykonywania badania lekarskiego, zabiegów, operacji, opieki okołooperacyjnej, pobierania próbek do badań laboratoryjnych, a także podczas analizy pobranych próbek. Rękawiczki lekarskie chronią przed kontaktem z płynami ustrojowymi i wydzielinami, a także pomagają w znaczącym ograniczeniu przenoszenia się bakterii i wirusów. Z tego powodu są szeroko stosowane we wszystkich placówkach medycznych o różnych specjalizacjach.

Rękawiczki lekarskie mogą być wykonywane z różnych rodzajów tworzywa. Najbardziej popularne na rynku są bez wątpienia rękawiczki lateksowe, rękawiczki nitrylowe oraz rękawice wykonywane z winylu. Każde z nich mogą być używane przez lekarzy w branży medycznej, w zależności od potrzeb i rodzaju wykonywanych czynności. Rękawiczki oferowane w naszym sklepie internetowym ComboMedical wykonywane są z tworzyw spełniających wszelkie standardy i posiadające wszystkie atesty. Nasze rękawiczki lekarskie są wyrobem medycznym klasy I. Charakteryzują się one wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, substancje chemiczne oraz uszkodzenia termiczne. Zapewniają one stabilny chwyt i nie zaburzają czucia, dzięki czemu bez obaw można wykonywać w nich wszelkie zabiegi, które wymagają precyzji i użycia narzędzi. Nasze rękawiczki lekarskie zapewniają dobre dopasowanie do dłoni oraz wysoki komfort użytkowania nawet przez wiele godzin.

W sklepie internetowym ComboMedical znajdziesz szeroką gamę rękawiczek lekarskich. Oferujemy rękawiczki lekarskie w różnych kolorach o pełnym kryciu. U nas znajdziesz także rozmiary od XS do XL, dzięki czemu możliwe będzie idealne dopasowanie rękawiczek do wielkości swojej dłoni. Zachęcamy do zakupu rękawiczek lekarskich w naszym sklepie internetowym ComboMedical. Serdecznie zapraszamy także do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu. U nas znajdziesz także maseczki oraz przyłbice ochronne, a także preparaty do dezynfekcji.