Active Filters: Clear Filters

Rękawiczki jednorazowe dla alergików

Rękawiczki ochronne mają za zadanie stworzenie mechanicznej bariery, która ma zapobiegać kontaktowi skóry z niepożądanymi substancjami, a także chronić przed drobnymi urazami mechanicznymi. Są one stosowane w wielu sektorach gospodarki, takich jak branża medyczna, gastronomiczna, hotelarska, farmaceutyczna, kosmetyczna i wiele innych. Rękawiczki dla alergików z powodzeniem zapobiegają także przenoszeniu się wirusów oraz bakterii i nie wywołują reakcji alergicznych, dlatego są one stosowane coraz bardziej powszechnie.

Wiele osób zmaga się jednak z problemem wrażliwej skóry lub alergii na lateks. Na szczęście nie wyklucza to możliwości stosowania rękawiczek ochronnych, ponieważ na rynku już od dawna funkcjonują także rękawiczki dla alergików wykonane z nitrylu lub winylu. Rękawiczki nitrylowe oraz winylowe to doskonała propozycja dla osób uczulonych na lateks. Nie zawierają w swoim składzie lateksu, który może powodować wysypkę, rumień i miejscowe podrażnienia skóry, dzięki czemu mogą być z powodzeniem stosowane przez osoby uczulone. Takie rękawiczki nie tylko nie powodują podrażnień, lecz charakteryzują się również wysoką wytrzymałością, trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Mogą być one komfortowo stosowane nawet przez kilka godzin, ponieważ dobrze dobrane rękawice doskonale dopasowują się do dłoni i gwarantują wysoki komfort użytkowania.

W sklepie internetowym ComboMedical znajdziesz wiele rodzajów rękawiczek dla alergików. Występują one w wielu kolorach, które charakteryzują się pełnym kryciem. U nas znajdziesz także przezroczyste rękawiczki dla alergików. W ComboMedical oferujemy pełną gamę rozmiarów rękawiczek. Rozmiar XS doskonale sprawdzi się w przypadku osób o drobnych dłoniach oraz dzieci, natomiast XL będzie idealnym wyborem dla dużych dłoni. Warto przyłożyć się do dobrania odpowiedniego rozmiaru, ponieważ dobrze dobrane rękawiczki dla alergików zapewniają pełen komfort oraz ochronę. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego ComboMedical i składania zamówień na rękawiczki dla alergików. ComboMedical to gwarancja doskonałej jakości produktów i świetnej obsługi klienta.