Active Filters: Clear Filters

Rękawiczki nitrylowe gumowe

Rękawiczki ochronne mogą być produkowane z wielu rodzajów materiałów. Najbardziej popularne i najczęściej spotykane na rynku są jednak rękawiczki lateksowe, nitrylowe oraz winylowe. Są one niezwykle uniwersalne i sprawdzają się wykorzystywane do różnych celów. Z tego powodu są bardzo chętnie wybierane przez klientów rękawiczki gumowe nitrylowe.

Jednym z najbardziej uniwersalnych rodzajów rękawiczek są bez wątpienia rękawiczki nitrylowe. Jest tak ze względu na to, że są to rękawiczki, które nie uczulają i nie powodują podrażnień nawet podczas długotrwałego ich stosowania. Nowoczesne rękawiczki gumowe są elastyczne, dzięki czemu dobrze przylegają do dłoni, jednocześnie nie uciskając jej. Zapewnia to maksymalny komfort pracy oraz wygodę. Rękawiczki gumowe nitrylowe zapewniają także pełną precyzję ruchów, ponieważ dzięki materiałowi, z którego zostały one wykonane, nie zaburzają czucia. Pozwala to na wykonywanie w nich nawet bardzo skomplikowanych czynności wymagających pełnej precyzji.

Rękawiczki gumowe nitrylowe wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nie pękają w łatwy sposób podczas zakładania i trudno je uszkodzić przez przecięcie czy przetarcie. W rękawiczkach gumowych nitrylowych można pracować także w kontakcie z olejami naturalnymi i tłustymi substancjami. Chronią one także skórę dłoni przed kontaktem ze środkami czyszczącymi oraz materiałem septycznym. Rękawiczki nitrylowe zapobiegają także przenoszeniu się bakterii oraz wirusów w środowisku pracy.

W sklepie internetowym ComboMedical znajdziesz szeroki wybór rękawiczek gumowych nitrylowych. U nas znajdziesz rękawiczki w wielu kolorach oraz we wszystkich rozmiarach od XS aż do XL. Pozwoli to na idealne dobranie rozmiaru do wielkości dłoni, co sprawi, że praca w rękawiczkach nitrylowych będzie jeszcze bardziej przyjemna i bezproblemowa. Odpowiednio dobrany rozmiar rękawiczek to także gwarancja komfortu, wygody oraz maksymalnej ochrony skóry dłoni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą rękawiczek gumowych nitrylowych w sklepie internetowym ComboMedical.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rękawiczek nitrylowych, przeczytaj nasz artykuł – Rękawiczki nitrylowe.