Active Filters: Clear Filters

Rękawiczki dla fryzjerów

Rękawiczki ochronne są niezwykle przydatnym, a często nawet niezbędnym do wykonywania swojego zawodu środkiem ochrony osobistej w wielu sektorach gospodarki. Używa się ich w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, laboratoriach, a także w salonach fryzjerskich. Salony fryzjerskie są jednym z miejsc, gdzie rękawiczki są niezbędnym wyposażeniem. Rękawiczki fryzjerskie są niezbędne, ponieważ podczas wykonywania koloryzacji, trwałej ondulacji, keratynowego prostowania i wielu innych zabiegów wykorzystuje się silne środki chemiczne, które mogą podrażniać skórę dłoni. Z tego powodu podczas pracy w salonie fryzjerskim rękawiczki fryzjerskie będą niezbędne.

Fryzjerzy najczęściej wybierają rękawiczki nitrylowe ze względu na komfort ich użytkowania, właściwości hipoalergiczne i wysoką wytrzymałość. Są wygodniejsze od winylowych i nie uczulają, jak lateksowe.

Nitrylowe lub lateksowe rękawiczki fryzjerskie są zdecydowanie lepsze niż zwyczajne foliowe rękawiczki. Zapewniają one znacznie wyższą ochronę oraz są dobrze dopasowane do dłoni, co znacznie poprawia komfort pracy. Rękawiczki dla fryzjerów charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością na środki chemiczne, uszkodzenia mechaniczne oraz termiczne, aby zapewnić maksymalną ochronę dłoni podczas wykonywania zabiegów fryzjerskich. Rękawiczki nitrylowe zapewniają też dobry i stabilny chwyt, dzięki czemu praca w nich to istna przyjemność.

W ComboMedical znajdziesz wysokiej jakości rękawiczki fryzjerskie wykonane z różnych materiałów, pudrowane oraz niepudrowane. W naszym sklepie internetowym ComboMedical oferujemy stylowe rękawiczki w wielu w pełni kryjących kolorach, dzięki czemu nie tylko będą spełniały one świetnie swoją funkcję ochronną, lecz będą się także doskonale prezentować. Rękawiczki w naszym sklepie internetowym ComboMedical występują w pełnej gamie rozmiarów, dzięki czemu możliwe jest dobranie takich rękawiczek, które będą idealnie przylegały do dłoni, nie powodując jednocześnie nadmiernego ucisku. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem rękawiczek fryzjerskich, zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu internetowego ComboMedical. Oprócz rękawiczek znajdziesz tam także inne środki ochrony osobistej, takie jak na przykład maseczki ochronne.