Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Active Filters: Clear Filters

Rękawiczki dla mechanika

Coraz więcej osób z różnorodnych sektorów gospodarki decyduje się na wykonywanie swojej pracy w rękawiczkach ochronnych. Wiąże się to z rosnącą świadomością na temat przenoszenia się drobnoustrojów, takich jak bakterie czy wirusy oraz na temat szkodliwości niektórych substancji chemicznych używanych w pewnych zawodach. Nawet w warsztatach samochodowych praca w gumowych rękawiczkach nie jest już niczym niespotykanym. Właśnie dlatego rękawiczki gumowe dla mechanika znajdują zastosowanie w każdym warsztacie.

Nowoczesne rękawiczki gumowe zapewniają doskonałą wygodę oraz komfort pracy. Są one grubsze i zwykle wykonywane są z nitrylu, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, takie jak przecięcia czy przetarcia. Rękawiczki dla mechanika charakteryzują się także odpornością na wiele substancji używanych w mechanizmach samochodu, takich jak oleje, smary czy inne płyny. Dzięki materiałowi, z którego wykonywane są rękawiczki gumowe, zapewniają one odpowiedni i stabilny chwyt, który pomaga w odpowiednim trzymaniu narzędzi. Rękawiczki gumowe dla mechanika nie zaburzają też czucia, dzięki czemu można w nich wykonywać nawet naprawy wymagające wysokiej precyzji. Co więcej, takie rękawiczki chronią także przed zabrudzeniami, dzięki czemu dłonie będą czyste i zadbane nawet po całym dniu pracy.

W naszym sklepie internetowym ComboMedical znajdziesz doskonałej jakości rękawiczki gumowe dla mechanika. Oferujemy rękawiczki w różnych kolorach o pełnym kryciu. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie rozmiary rękawiczek gumowych dla mechanika. Rozmiary od XS do XL pozwalają na dokładny dobór wielkości rękawiczek. Należy zwrócić szczególną uwagę na dobór rozmiaru rękawiczek gumowych dla mechanika, ponieważ dobrze dobrane rękawiczki będą gwarancją komfortu i pełnej ochrony. W asortymencie ComboMedical znajdziesz także inne środki ochrony indywidualnej, takie jak maseczki i przyłbice ochronne, jak również płyny do dezynfekcji. Zachęcamy do składania zamówień internetowych na rękawiczki gumowe dla mechanika w naszym sklepie ComboMedical.